Dětské odpoledne 10.6.2006

Po roce se opět konalo dětské odpoledne plné soutěží, hudby a také legrace. O tyto podmínky se postarali členové místního SDH a dobrovolníci (radši nebudu jmenovat, abych na někoho nezapomněl). Celá akce začala ve 14:30, kdy se z ozvučovací aparatury zapůjčené skupinou Renovace Rock začala nést hudba pro děti. Hřiště se začalo postupně zaplňovat rodiči s dětmi, které se podle určitých kategorií účastnily mnoha zábavných her. Namátkou uvedu například skákání v pytli, házení kostkami do krabice, malování a podobně. Později si děti také mohly prohlédnout závodní motocykl KTM 450 pana Ivo Kaštana, mnohaletého účastníka závodu Paříž - Dakar, který zavítal do Hrbova s celou svou rodinou – jak jinak, než na motorkách. K vidění tak vlastně byly 3 motorky rodiny Kaštanových, 1 motocykl mladého motorkáře Chytky a několik veteránů Jawa od pana Josefa Pacala. Navíc si děti ke konci dětského odpoledne mohly prohlédnout také závodní vozidlo Škoda Octavia VRC, přesněji tedy vozidlo předjezdce se startovním číslem 000. Na závěr si zasoutěžili i pořadatelé. Bojovali s takovou vervou, že málem došlo i ke zranění.

Od 20:00 pak začal taneční výlet se skupinou Evis, který skončil až v pozdních nočních hodinách (nebo spíš brzkých ranních hodinách).

A teď už k fotkám.

 

     

 

Nuže na úvodních snímcích je možno vidět, jak velká návětěvnost byla již na samém začátku – tj. kolem 3. hodiny odpoledne. Děti se hned účastnily různých her – např. střelba na cíl, malování, trefování se do krabice a jiné.

 

     

 

Další fotky reprezentují další soutěže. Na první fotce je skákání v pytli, na další nám mladík s motorkou předvedl, jak mu šlape jeho motorka, následuje soutěž ve zpěvu – na fotce je moderátorka (vlevo) se soutěžícím a klauny (vpravo). Na následující fotce je soutěž v kompletování známých večerníčkovských dvojic a na poslední je soutěž v pojídání koblih na provázku aneb Koblihová dieta.

 

   

 

První fotka je ze soutěže ,,Pije celá rodina“ – děti musely vypít limonádu, rodiče pak pivo. Na další fotce jsou dary sponzorů, následuje fotka ze závodů ,,Kočárek Cup 2006“ a na poslední děti prohání klauny při tancování.

 

        

 

A už tu máme motorky. Nejprve motocykly domácí prodkuce – Jawa od pana Josefa Pacala, poté následuje motocykl KTM 450 pana Ivo Kaštana. Na 4. fotce je pak zachycen rozhovor právě s tímto známým českým závodníkem. Následuje upomínková fotografie, kterou rozdával a na dalších fotkách je ještě pár okamžiků z ukázky motorek.

 

  

 

Než definitivně uzavřu ohlednutí za Dětským odpolednem 2006, mám tu pár fotografií vozidla Škoda Octavia v úpravě VRC. Je to závodní vůz předjezdců. Je tu i fotka interiéru. Prostor motoru ovšem zůstal zvědavým očím veřejnosti z bezpečnostních důvodů na žádost provozovatele vozu utajen.

 

    

 

Na tomto místě ještě uveřejňuji pár fotografií z večerního tanečního výletu. Bohužel jen těchto pár fotek se jakž takž vydařilo, ostatní skončily v propadlišti dějin.

 

    

 

Na závěr mi ještě dovolte se s Vámi podělit o několik zajímavých snímků. Na prvním jsem se na požádání uvolil zasoutěžit si spolu s dětmi. Nicméně popíjení kakaa není zrovna mou silnou stránkou, natož z lahve s dudlíkem. Přece jen jsem po těch pár letech vyšel z praxe, takže moji mladší protivníci měli jednoznačně navrch.

 Na další fotce máme menší pád při soutěži dospělých. Naštěstí dopadl dobře, nikdo nebyl zraněn ani diskvalifikován.

No a konečně tu máme ostřelovačský výcvik speciálních jednotek URNA – tedy v podání pořadatelů. Jako pohyblivý terč sice mohlo posloužit auto z posledního snímku, nicméně majitel neměl pro toto použití pochopení.

 

Tolik k letošnímu Dětskému odpoledni.

 

 

 

Nahoru

 

© Všechna práva vyhrazena.

Dokumenty na tomto webu uveřejněné podléhají autorskému právu. Použití těchto materiálů jinými subjekty je povoleno pouze po vzájemné dohodě se správcem těchto stránek. Návštěvník se zavazuje neporušovat svým projevem či jiným jednáním zákonné a etické normy.

Informace administrátora , Hlavní strana