Zima 2005/2006

Tady mám pro vás několik fotek ze zimy roku 2005 a 2006.

Pro zvětšení miniatury na ni klepněte.

    

První foto je pohled na Hrbov od bývalé prodejny. Druhé foto je pohled na Svařenov. Na třetím obrázku můžeme zhlédnout kulturní dům v zimě. Na čtvrtém obrázku pak školu. Na pátém určitě poznáváte kapli v Hrbově.

    

A tady máme polívání ledu a veřejné bruslení na Hrbově. První obrázek ukazuje partu údržbářů, která pěkně polila led. Na druhém obrázku je polívání v plném proudu. Na třetím je ,,údržbář ledu“, který pumpoval vodu. No a na čtvrtém a pátém už se pěkně bruslí.

    

A teď již přichází to, kvůli čemu jsem v noci za velkého mrazu brázdil Hrbov a Svařenov s foťákem. Nicméně fotografie nevyšly tak, jak jsem čekal, proto uvádím jen ty nejzdařilejší noční fotky vánoční výzdoby. Na prvních dvou fotkách tu máme nejprve stromečky ze Svařenova. Ty se povedly asi nejvíc. Na třetí fotce jsem si dovolil zachytit mnou zdobený stromeček. Na poslední fotce je hrbovský stromeček, nalézající se u čekárny autobusu.

  

No a naši prohlídku zimního Hrbova a Svařenova bych chtěl zakončit ještě jednou směskou fotografií. První je noční fotka Svařenova, focená směrem od Zhorce. Druhá fotka vznikla kousek pod Štěpánkovou kapličkou. A nakonec sama Štěpánkova kaplička.

Pro letošní zimu to je zatím všechno. Omlouvám se za zhoršenou kvalitu některých snímků, ale obrázky byly pořízeny buď v noci nebo mobilním telefonem.

 

© Všechna práva vyhrazena.

Dokumenty na tomto webu uveřejněné podléhají autorskému právu. Použití těchto materiálů jinými subjekty je povoleno pouze po vzájemné dohodě se správcem těchto stránek. Návštěvník se zavazuje neporušovat svým projevem či jiným jednáním zákonné a etické normy.

Informace administrátora , Hlavní strana